Stacjonarne pompy do betonu

5 postów

Stacjonarne pompy do betonu są uzupełnieniem oferty wysięgnikowych pomp do betonu. Stacjonarne pompy do betonu występują na podwoziach jedno-osiowych, dwu-osiowych lub na podwoziach gąsienicowych. Pompy te są niezastąpione w pracach na małych placach budów, w tunelach, jak i ponad poziomem ziemi. Wszystkie modele pomp stacjonarnych firmy Ewerdigm wyposażone są w wydajny i trwały system zasuwy z rurą zwrotna typu „S”. Konstrukcja ta cechuje się przede wszystkim małym odkształceniem strumienia betonu, nieznacznym spadkiem ciśnienia, jak również niskim zużyciem. Płyta okularowa i pierścień ślizgowy wykonane są ze specjalnego stopu gwarantującego wielokrotnie większą odporność na ścieranie. Układ hydrauliczny jednostki pompującej w pompach stacjonarnych Everdigm pracuje w wydajnym zamkniętym obiegu. Automatyka sterująca pompą oparta jest o nowoczesne rozwiązania techniki proporcjonalnej.

Jakie pompy proponujemy?

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-AST w swojej ofercie posiada bogatą gamę maszyn stacjonarnych. Serię pomp na podwoziach przyczep otwierają maszyny typu ETP 970 których wydajność wynosi 90 m3/ /godz. Pozwalają one na realizowanie małych i średnich zadań budowlanych przy niezbyt dużych wysokościach pompowania. Pompy te są bardzo uniwersalne w swych zastosowaniach można je bowiem wykorzystywać w szerokim wachlarzu zadań budowlanych od pompowania na etapie fundamentowania, poprzez zalewanie stropów na robotach posadzkarskich skończywszy.

Przykładem stacjonarnej pompy do zadań „specjalnych” jest model ETP 1017 o wydajności 85 m3/ /godz. oraz o ciśnieniu maksymalnym 277 bar. Pompa ETP1015 zaskakuje odległościami na jakie jest w stanie transportować mieszankę betonową. Teoretyczne odległość na jaką jest w stanie podać beton to 842m , natomiast wysokość 453m.

Stacjonarne pompy do betonu

Wszystkie stacjonarne pompy do betonu firmy Everdigm posiadają bogate wyposażenie standardowe min. kablowy pulpit zdalnego sterowania, proporcjonalna regulacja wydajnością pompy, układ centralnego automatycznego smarowania zespołów pompy (zasuwa; mieszadło,tłoki robocze), pomocniczy układ wyłączników bezpieczeństwa po obydwu stronach pompy, komplet podstawowych części zapasowych do pompy do betonu.

Stationary concrete pump PSCP 03

PSCP 75.05018

Stacjonarna pompa do betonu PSCP 75.05018 (model 75 typ 05018) jest kompaktową konstrukcją charakteryzującą się dużą uniwersalnością zastosowania. Maszyna ta doskonale sprawdzi się na małych ciasnych budowach, jak również przy […]