Skip to content
Polmix-Ast Logo 2021 Main 01

Biuro: pn-pt: 8:00 – 16:00
Serwis: pn – pt: 7:00 -17:00  sob: 8:00 – 13:00

WSZYSTKO DLA
POMPOWANIA I TRANSPORTU BETONU

Usługi

Przedsiębiorstwo POLMIX-AST w ramach swojej działalności podstawowej związanej z pompami do betonu oprócz serwisu bieżącego pomp świadczy cały szereg usług związanych z dziedziną pomp do betonu. Pośród najistotniejszych operacji usługowych znajduje się naprawa pomp do betonu, oraz modernizacja obejmująca kompleksową przebudowę większości zespołów maszyny. W ramach tego zakresu nasza firma świadczy usługi w zakresie układów hydraulicznych, napędzających zarówno układy pompujące, układy wysięgnika, jak i w zakresie układów sterujących zespołami pomocniczymi.

Naprawa pomp do betonu – zakres usług:

Kompleksowa operacja naprawczo – modernizacyjna obejmuje, w zależności od uzgodnionego zakresu, wymianę pomp hydraulicznych na nowsze ich generacje, rozdzielaczy sterujących, odbudowę instalacji hydraulicznej. Wraz z odbudową układów hydraulicznych POLMIX-AST jest w stanie przeprowadzić kompleksową modernizację lub odbudowę układu sterowania elektrycznego.

Naprawa pomp do betonu

W programie usług modernizacyjnych przedsiębiorstwo POLMIX-AST posiada szerokie możliwości przeprowadzenia przebudowy układu pompującego. W zakresie tym mieszczą się wszystkie zespoły jednostki pompującej. W szczególności zasuwa zwrotna, kosz zasypowy z mieszadłem, cylindry robocze z tłokami roboczymi. Podczas prac naprawczych wyeksploatowane części mogą podlegać wymianie na nowe lub regeneracji. Kompleksowy zakres planowanych do wykonania usług jest zawsze ściśle uzgodniony z Właścicielem maszyny. Naprawa pomp do betonu jest procesem, podczas którego mogą wystąpić nieoczekiwane komplikacje, ale zawsze staramy się doradzić w jaki sposób optymalnie sobie z nimi poradzić.

Wraz z prowadzonymi operacjami serwisowo – modernizacyjnymi lub naprawczymi przy pompach do betonu przedsiębiorstwo POLMIX-AST posiada również możliwości techniczne i warsztatowe do przeprowadzenia montażu zabudowy pompy na podwozie. Zakres ten obejmuje:

  • adaptację podwozia (nowego lub używanego),
  • przygotowanie konstrukcji ramy pośredniej dla mocowania pompy,
  • cały wachlarz operacji montażowych związanych z postawieniem i zmontowaniem zabudowy z podwoziem, podłączeniem napędów i konfiguracją układu elektrycznego.

Wykwalifikowana kadra inżynierów oraz mechaników przedsiębiorstwa POLMIX-AST jest w stanie sprostać każdemu zadaniu modernizacyjnemu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszelkie informacje otrzymają Państwo kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego obok, lub telefonicznie.