Skip to content
Polmix-Ast Logo 2021 Main 01

Biuro: pn-pt: 8:00 – 16:00
Serwis: pn – pt: 7:00 -17:00  sob: 8:00 – 13:00

WSZYSTKO DLA
POMPOWANIA I TRANSPORTU BETONU

Węże do tynkowania

Węże do tynkowania M-FLEX PLASTER są wężami trudnościeralnymi. Wykonuje się je ze specjalnie dobranych mieszanek gum syntetycznych SBR / NR. Mieszanki te powodują że węże do tynkowania M-Flex Plaster charakteryzują się wysokim współczynnikiem odporności na ścieranie przez mieszanki tynkarskie oraz inne wytworzone na bazie gipsu i cementu z wapnem. Są w 100% antystatyczne. Zewnętrzna część węża M-FLEX PLASTER odporna jest na nakłuwanie (pin-pricked), warunki atmosferyczne oraz przystosowana jest do pracy w bardzo szerokim zakresie temperatur, bo od -40°C do +70°C.

Węże do tynkowania

Węże do tynkowania – mocne i elastyczne.

Węże do tynkowania M-FLEX PLASTER dodatkowo wzmacnia się z poczwórnego oplotu tekstylnego. Dzięki zastosowaniu takiego wzmocnienia węże do tynkowania są nadzwyczaj odporne na odkształcenia podczas pracy. Zasadniczo odporne również na niewłaściwe obchodzenie się z nimi. Wzmocnienie (zbrojenie) węży do tynkowania M-FLEX PLASTER poczwórnym oplotem tekstylnym nie wpływa natomiast na ich elastyczność. Dzięki temu praca z nimi w pomieszczeniach małych lub trudno dostępnych nie sprawia problemów. Tego typu wzmocnienie węży do tynkowania nie wpływa negatywnie również na ich wagę. Produkty M-FLEX PLASTER dzięki swojej przemyślanej budowie oraz materiałom z których są wykonane uzyskują ciśnienie robocze 40 Bar. Natomiast ciśnienie rozrywania jest rzędu 100 Bar.

Standardowe mocowanie CAMLOCK.

Pracę z wężami do tynkowania M-FLEX PLASTER ułatwia fakt iż są one wyposażone w złącza CAMLOCK. Złącza te to jedne z najbardziej popularnych, znanych i sprawdzonych złączy przemysłowych używanych w tynkarstwie. Złącza CAMLOCK cechują się prostą konstrukcją i obsługą. Wykonuje się je z aluminium, mosiądzu (brązu), stali nierdzewnej 316, polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym. Występują w rozmiarach od 1/2″ do 8″. Węże do tynkowania M-FLEX PLASTER produkuje się zgodnie z normą ISO 1307. Węże M-Flex PLASTER używa się z maszynami tynkarskimi najbardziej uznanych producentów, takich jak : Putzmeister, Brinkmann, Turbosol, Kaleta.

W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o kontakt mailowy z naszym biurem lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 58 303 82 20 Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania.