Skip to content
Polmix-Ast Logo 2021 Main 01

Biuro pn-pt: 8:00 – 16:00      Serwis pn – pt: 7:00 -17:00  sob: 8:00 – 13:00      Kontakt

Polmix-Ast Logo 2021 Main 01

Biuro: pn-pt: 8:00 – 16:00
Serwis: pn – pt: 7:00 -17:00  sob: 8:00 – 13:00

WSZYSTKO DLA
POMPOWANIA I TRANSPORTU BETONU

Produkcja

Przedsiębiorstwo POLMIX-AST działając od 1989 roku w branży serwisu pomp do betonu systematycznie rozwija park maszynowy w zakresie technologii obróbki metali w tym również nowoczesnych technologii CNC. W naszych możliwościach technologicznych znajduje się produkcja:

Produkcja Polmix-Ast

Produkcja, obróbka skrawaniem, co możemy zaoferować?

Jesteśmy jedynym w Polsce przedsiębiorstwem specjalistycznym działającym w branży pomp do betonu z własnym zapleczem produkcyjnym obejmującym obróbkę skrawaniem CNC. Zakres produkcji komponentów i części zamiennych z dziedziny pomp do betonu obejmuje pełen zakres zespołów spotykanych w tych maszynach. Również produkcję siłowników hydraulicznych i komponentów do siłowników, produkcję części maszyn o uniwersalnym charakterze, mających zastosowanie w mechanice maszyn. Ponadto produkcję elementów do zespołów napędowych i przekładni napędowych.

Na podstawie dostarczonych rysunków technicznych lub wzorów mamy możliwość uruchomienia produkcji detali w ilościach: od pojedynczych sztuk do partii seryjnych i wielkoskalowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz elastycznym systemom programowania maszyn CNC jesteśmy w stanie zapewniać krótkie terminy realizacji. Uniwersalny charakter infrastruktury maszynowej naszego zakładu pozwala na łatwe dopasowywanie rozdziału produkcji na odpowiednie obrabiarki.

Długoletnia produkcja i współpraca z kooperantami branżowymi pozwala nam oferować i wykonywać wysokozaawansowane produkty po obróbce cieplnej, po chromowaniu technicznym, po oksydowaniu, cynkowaniu itp. Wdrożony i nadzorowany system zarządzania jakością gwarantuje ciągłe monitorowanie jakości produkcji od wejścia surowego materiału do odbioru wyrobu końcowego.

Przedsiębiorstwo POLMIX-AST jest w stanie zaoferować Państwu efektywne rozwiązania na wszystkich etapach produkcji elementów związanych z szeroko pojętą obróbką metali CNC. Partnerów handlowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu!